Суха сироватка Біоконт С АГАТ, (5 фл х 3 мл) Переглянути

Суха сироватка Біоконт С АГАТ, (5 фл х 3 мл)


АГ-31.01

Контрольна сироватка призначена для контролю відтворюваності кількісних біохімічних методів визначення субстратів, електролітів, ліпідів, ферментів і білків в клініко-діагностичних та біохімічних лабораторіях. 5 фл х 3 мл

Суха сироватка Біоконт С АГАТ, (5 фл х 3 мл) -дізнатися більше про продукт або також зробити замовлення можна за телефонами:
+38 (057) 760-18-12,   +38 (057) 728-35-04

 

або у чаті:
viber_icon.png +38 (067) 571-28-01

Опис

Контрольна сироватка являє собою ліофілізований препарат від світло-жовтого до світло-кремового кольору. В якості основи використовується сироватка великої рогатої худоби з додаванням хімічних реактивів і матеріалів біологічного походження. Сироватка не містить компонентів крові людини. Вимірювані концентрації або активності аналітів в сироватці виставлені до граничних рівнів між нормою і патологією або до концентрацій, що потрапляють в діапазон патології. Контрольна сироватка розфасована в скляні флакони темного скла.

Вміст одного флакона розрахована на приготування 3 мл сироватки. Один флакон містить ліофілізований матеріал для приготування 3 мл контрольної сироватки, яка може бути використана для проведення 6-300 визначень при витраті 0,50-0,01 мл на 1 аналіз.

Сироватка не містить компонентів крові людини. Всі компоненти сироватки в використовуваних концентраціях є нетоксичними.

ОБЛАДНАННЯ ТА РЕАГЕНТИ

  • Піпетка, що дозволяє відбирати обсяг рідини 3,00 мл;
  • секундомір;
  • вода бідистильована або деіонізованной.

Документація

Інструкція по застосуванню Сироватки контрольної для біохімічних досліджень «БІОКОНТ С»


інші продукти в тій же категорії: [1] :

  • Гемоглобін-контроль