Про компанію

ТОВ "СХІДНО-УКРАЇНСЬКА ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ" працює на ринку лабораторної діагностики з серпня 2011 року. За цей час наша компанія зарекомендувала себе компетентним професіоналом, надійним та відповідальним партнером. У нашій компанії працюють професійні менеджери: лікарі-лаборанти, хіміки, провізори. Головний офіс знаходиться в м.Харкові, ми постачаємо продукцію наших партнерів в 24 області України.

Наша місія: Абсолютне задоволення клієнтів шляхом швидкого та якісного обслуговування по широкому асортименту діагностичної продукції.

Наш гасло: індивідуальний підхід, оперативність та організованість в роботі з клієнтами.

Основні принципи роботи з клієнтами:

  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта
  • Широкий асортимент продукції на складі;
  • Низькі цені;
  • Оперативна доставка;
  • Постійне вдосконалення якості роботи

Українські реагенти для вивчення гемостазу виробляються під торговою маркою РенаУ

ТОВ "СХІДНО-УКРАЇНСЬКА ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ" є в Україні виробником лінійки регентів для дослідження системи гемостазу.

Максимальне дотримання безпеки персоналу клініко-діагностичних лабораторій при проведенні аналізів, засноване на виробництві реагентів виключно з перевіреного на відсутність маркерів вірусних інфекцій сировини - це основний принцип, якийвикористовується при виробництві реагентів під торговою маркою РенаУ.

ТОВ "СХІДНО-УКРАЇНСЬКА ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ" виробляє: реагенти РенаУ для чотирьох скринінгових тестів: протромбіновий час, АЧТЧ, тромбіновий час, і фібриноген; набори реагентів РенаУ для диференційної діагностики порушень в системі згортання. Вся лінійка реагентів РенаУ зареєстрована відповідно до законодавства України.