Українські реагенти для вивчення гемостазу
Українські реагенти
для вивчення гемостазу
Список продукції Slide thumbnail
Комплексна поставка діагностичних препаратів та лабораторного обладнання
комплексна поставка
діагностичних препаратів
та
лабораторного обладнання
Дізнайтеся про нас більше Slide thumbnail
Кращі реактиви українських і зарубіжних виробників
кращі реактиви
українських і зарубіжних виробників
Наші виробники Slide thumbnail
  • ТОВ "СХІДНО-УКРАЇНСЬКА ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ" - виробництво і комплексне забезпечення лабораторій тест-системами для in vitro діагностики

    Наша компанія спеціалізується на виробництві тест-систем для вивчення гемостазу під торговою маркою РенаУ та на комплексних поставках діагностичних реагентів і лабораторного обладнання на території України.

    Світ медицини динамічно змінюється та постійно висуває нові і нові вимоги до лабораторної діагностики, тому наша компанія невпинно виводить на український ринок нових виробників і нові марки товарів медичного призначення. Ми активно рухаємося в цьому напрямку і заслужено пишаємося своїми партнерами і постачальниками. Нашими клієнтами є понад 100 оптових регіональних постачальників, а також науково-дослідні інститути, навчальні центри, біохімічні, мікробіологічні лабораторії, клініко-діагностичні центри, фармацевтичні заводи.

  • Ми твердо знаємо наскільки важлива якість лабораторних досліджень в медицині і тому надаємо вам найкращі лабораторні реактиви та обладнання українських та зарубіжних виробників.

 

Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідної вам продукції, поставка такої продукції можлива під замовлення в узгоджені з вами терміни. Ми прагнемо до розвитку довгострокових партнерських відносин з клієнтами, з метою досягнення взаємного успіху і процвітання!