Українські реагенти для вивчення гемостазу
Українські реагенти
для вивчення гемостазу
Список продукції Slide thumbnail
Комплексна поставка діагностичних препаратів та лабораторного обладнання
комплексна поставка
діагностичних препаратів
та
лабораторного обладнання
Дізнайтеся про нас більше Slide thumbnail
Кращі реактиви українських і зарубіжних виробників
кращі реактиви
українських і зарубіжних виробників
Наші виробники Slide thumbnail

Інформація

 • ТОВ "СХІДНО-УКРАЇНСЬКА ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ" - виробництво і комплексне забезпечення лабораторій тест-системами для in vitro діагностики

  Наша компанія спеціалізується на виробництві тест-систем для вивчення гемостазу під торговою маркою РенаУ та на комплексних поставках діагностичних реагентів і лабораторного обладнання на території України.

  Світ медицини динамічно змінюється та постійно висуває нові і нові вимоги до лабораторної діагностики, тому наша компанія невпинно виводить на український ринок нових виробників і нові марки товарів медичного призначення. Ми активно рухаємося в цьому напрямку і заслужено пишаємося своїми партнерами і постачальниками. Нашими клієнтами є понад 100 оптових регіональних постачальників, а також науково-дослідні інститути, навчальні центри, біохімічні, мікробіологічні лабораторії, клініко-діагностичні центри, фармацевтичні заводи.

 • Ми твердо знаємо наскільки важлива якість лабораторних досліджень в медицині і тому надаємо вам найкращі лабораторні реактиви та обладнання українських та зарубіжних виробників.

 

Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідної вам продукції, поставка такої продукції можлива під замовлення в узгоджені з вами терміни. Ми прагнемо до розвитку довгострокових партнерських відносин з клієнтами, з метою досягнення взаємного успіху і процвітання!

 • ПЛР-бокс Біоном-UVC-S  захищає робоче місце від зовнішнього і внутрішнього бактеріального забруднення.

  Код: Біоном-UVC-S

  Матеріал: Нерж. сталь AISI-304

 • Бокс (шафа витяжна лабораторна) лабораторний 1 класу біологічної безпеки Bionom-1 використовується при роботі з шкідливими для здоров'я людини мікроорганізмами, а так само небезпечними летючими аерозолями і бризками.

  Код: Bionom-1

  Клас боксу згідно NSF/ANSI 49: I
  Тип боксу згідно NSF/ANSI 49: A1
  Клас встановлених HEPA-фільтрів згідно EN-1822: Н14
  Матеріал: нержавіюча сталь

 • Набір реагентів для визначення вмісту фібриногену за методом Клаусса. Призначений для роботи на всіх типах напівавтоматичних і деяких автоматичних коагулометри, що використовують реагенти без каоліну.

  Код: РенаУ ПГ-10/1

  Реагенти для визначення: конц. фібриногену
  Кільк. визначень: 160-320

 • Рідкий тромбопластин (з головного мозку кролика) для визначення протромбінового часу.

  Код: РенаУ ПГ-5/7

  Реагенти для визначення: протромбін. тест

 • Набір реагентів для визначення активованого часткового тромбопластинового часу (АЧТЧ) на основі ліофільно висушеної суміші фосфоліпідів сої та елагової кислоти.

  Код: РенаУ ПГ-7/1

  Реагенти для визначення: АЧТВ
  Кільк. визначень: 280-560

 • Плазма контрольна (пул здорових донорів).

  Код: РенаУ КМ-1